Nabídka dortů

Unikátní dorty vyráběné ze zmrzliny 2AD s možností kombinace více druhů zmrzlin, které dohromady vytvářejí netradiční zážitek.

Stěhování provozovny

Omlouváme se, ale z důvodu stěhování provozovny, bude výroba dortů ukončena k datu 1.5.2016. Po zahnízdění na nové adrese budeme opět brát objednávky.Nemá cenu se ptát kdy to bude,protože to v tuto chvíli nikdo z nás neví.Případné datum bude zveřejněno zde na našem webu.Děkujeme za pochopení.

 

Objednání dortů

Objednávka dortu je z našeho pohledu ideální, čím dříve, tím lépe. Nejlépe alespoň týden předem, aby byla k dispozici Vámi požadovaná kombinace zmrzlin.

 

Složení dortů

Kolik druhů zmrzlin a jak velký dort použít, necháváme na Vás, maximum jsou 3 druhy (pokud se dávají vrstvy na sebe), pokud je jich více, tak už se chutě přebíjí navzájem. Pokud je přání mít nějakou drsnější zmrzlinu jako je zázvorová, houbová apod., tak mám dojem, že jsme na pokraji masakru a zase tak velký výběr už není, co k těmto lahůdkám přidat bez velkého úrazu.

Dorty jsou vyrobeny pouze ze zmrzliny, přizdobené ovocem, ořechy, čokoládou. Každý dort je originálem, jelikož druhové složení zmrzlin je na Vaší volbě a na naší aktuální nabídce. Je možné zvolit maximálně 3 druhy zmrzliny dle velikosti dortu. Dorty prodáváme na váhu, a tak se i stanovuje velikost dortu. Námi prodávaný kopeček zmrzliny váží 50g, spočítejte pozvané osoby, vynásobte předpokládaným počtem kopečků a jste na hrubé váze kterou potřebujete.

Čokoláda s pomerančem

Čokoládová zmrzlina s pomerančem v kombinaci se smetanovou zmrzlinou dle výběru. Dekorace bio pomerančem včetně kůry.

Kopečkový

Nejoblíbenější dort pro děti, ale nejen pro ně. Tělo dortu tvoří zmrzliny dle výběru, horní část je mix mini kopečků různých druhů zmrzliny.

Pistácie

Pistáciová zmrzlina v kombinaci s čokoládovou

Srdce

Složení: malinový sorbet a smetanová zmrzlina.